Sekcje Ras

Grupa I

 

Rasy Brytyjskie Pasterskie

 

Kierownik:

Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny - Krystyna Szulc tel: 502-700-154


Zastępca:

Justyna Stępień

 

Sekretarz:

Anna Jarosz

 

Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca godzina: 18:00-19:30

 

 

Pozostałe rasy

 

Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny - Stanisław Abłamowicz tel: 516-593-983


Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca godzina: 16:00-18:00
 
 

 

Grupa II

 

Pinczery i sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła

 

Kierownik:

Romualda Wudarska tel: 577-080-775


Zastępca:

Agnieszka Zachar


Dyżur: ostatni wtorek miesiąca godzina: 17:00-18:00

 

 

 

Grupa III 

 

Teriery

 

Kierownik:

Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny - Andrzej Jendrasiak tel: 601-996-331

 

Zastępca:

Zuzanna Szrajber


Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca godzina: 17:00-18:00

 
 

 

Grupa IV

 

Jamniki

 

Kierownik:

Jacek Mikulski tel: 696-948-946

 

Zastępca:

Bartosz Chojnacki

 

Dyżur: pierwszy czwartek miesiąca godzina: 17:00-18:00

 

 

 

Grupa V

 

Szpice i psy w typie pierwotnym

 

Kierownik:

Asystent Kynologiczny - Emil Mrozowski tel: 504-240-888

 

Zastępca:

Asystent Kynologiczny - Marcin Kurgan

 

Dyżur: ostatni wtorek miesiąca godzina: 17:30-18:30

 



Grupa VI

 

Psy gończe i rasy pokrewne

 

Kierownik:

Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny - Donat Pierożyński tel: 505-101-293

 

Zastępca:

Asystent Kynologiczny - Damian Zajączkowski

 

Asystent Kynologiczny - Szymon Ziółkowski

 

Asystent Kynologiczny - Katarzyna Szymanek

 
Dyżur: ostatni czwartek miesiąca godzina: 17:00-19:00



Grupa VII

 

Wyżły

 

Kierownik:

Asystent Kynologiczny - Sławomir Kurowski tel:  696-064-417

 

Zastępca:

Beata Kurowska

 

Asystent Kynologiczny - Karolina Kurowska-Nowak

 

Asystent Kynologiczny - Alina Mucha

 

Asystent Kynologiczny - Sylwia Waszczyk – Wyżły Kontynentalne

 

Asystent Kynologiczny – Patrycja Kluź – Wyżły Brytyjskie

 
Dyżur: pierwszy czwartek miesiąca godzina: 18:00-19:00

 

 

 

Grupa VIII

 

Płochacze i Psy Dowodne

 

Kierownik:

Asystent Kynologiczny -  Ilona Kwiatkowska tel: 509-103-018


Zastępca:

 Asystent Kynologiczny - Dorota Ptaszek

 
Dyżur: drugi czwartek miesiąca godzina: 17:30-19:30

 

 

Retrievery

 

Magdalena Spytek tel: 507-708-199

 

Asystent Kynologiczny - Sebastian Molak

 

Marta Brygoła-Molak

 
Dyżur: ostatni wtorek miesiąca godzina: 18:30-19:30

 

 

Lagotto Romagnolo

 

Ewa Szymańska tel: 791-440-010

 
Dyżur: drugi wtorek miesiąca 18:00-20:00

 

 

 

Grupa IX

 

Psy ozdobne i do towarzystwa

 

Kierownik:

Oskar Piechocki tel: 605-977-334

 

Zastępca:

Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny - Krystyna Szulc

 

Dominik Koziński

 

Dyżur: trzeci czwartek miesiąca godzina: 17:30-19:30

 

 


Grupa X

 

Charty

 

Kierownik:

Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny - Stanisław Abłamowicz: tel: 516-593-983

 

Zastępca:

Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny - Andrzej Jędrasiak

 

Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca godzina: 18:00-19:30